O nas

Projekt-Technika to zespół doświadczonych konstruktorów, architektów, inżynierów oraz instalatorów. Jednym z głównych założeń Naszej firmy jest sprostanie wymaganiom klientów łącząc ich indywidualne potrzeby z optymalnymi rozwiązaniami projektowymi i wykonawczymi.

Nasze doświadczenie budowaliśmy w dużych firmach budowlanych krajowych i zagranicznych tj: Ruukki Construction, Llentabhallen, Betonox; Commercecon.

Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji obiektów związanych ze wznoszeniem budynków produkcyjnych, magazynowych, użyteczności publicznej, wodnych, mieszkalnych wielorodzinnych jak również budynków jednorodzinnych zrealizowanych nie tylko na terenie całej Polski ale również Słowacji, Niemiec, Szwecji i Finlandii.

Mamy za sobą doświadczenie w zrealizowanych obiektach o powierzchni łącznie ok. 900 000 tyś m2 powierzchni użytkowej która z roku na rok stale rośnie.

 

Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji- począwszy od realizacji dokumentacji projektowej, sprawowaniu nadzoru autorskiego i Inwestorskiego, aż po kompleksowe wykonanie robót budowlanych.

Misja firmy:

Celem działalności firmy jest kompleksowa projektowo-budowlana obsługa zadań inwestycyjnych dopasowanych indywidualnie do potrzeb klienta. Rozwiązania funkcjonalne, ekonomiczne, materiałowe dobierane są w sposób przemyślany zgodnie z najnowszą wiedzą inżynierską. Nieustanny rozwój oraz zapewnienie najwyższej jakości usług przekłada się na zadowolenie naszych klientów – cieszymy się tym, to nas napędza do coraz lepszej pracy.

Zapraszamy do współpracy!

Powrót
ScrollToTop